Atomic Eden

Atomic Eden / Saksamaa / USA / Ukraina, 2015
Rež: Nico Senter

Linastub

L
21:45

Unustage kõik varem nähtud vastasseisud, unustage nii „Freddy vs Jason“, „Predator vs Alien“ kui ka isegi „Superman vs Batman“. Maailma kõigi aegade suurim konflikt headuse ja kurjuse vahel peab saama lahenduse alates hetkest, kui erinevates sõjapõrgutes palju kõrvetada saanud kapten (blaxpoitation-filmide legend Fred Williamson) paneb kokku kaheksaliikmelise kõrilõikajate armee, et astuda vastu Tšernobõli rusudes pesitsevale natsisõjaväele, keda on arvuliselt täpselt sada korda rohkem. Ja mis te arvate, kes peale jääb?

Tegelikult on sakslaste toodetud „Atomic Eden“ päris korralik nahatäis, John Carpenteri „Assault on Precinct 13“ stiilis tehtud B-filmi-hullus, mida tavaliselt leiab tänapäeval vaid hästivarustatud videokaupluste 1980. aastate filmiriiulist. Fred Williamson, endine profijalgpallur ja 1970ndate üks esimesi mustanahalisi filmistaare, näitab, kes on tegelikult kunn, ja demonstreerib koos saksa võitluskunstide meistritega meile trikke, mida vaadata on lausa rõõm.

“We’re in the deep shit!” on üks selle linateose tunnuslauseid, mis siin läbi Williamsoni suu kõlab, ja tal on 100% õigus. „Atomic Eden“ on puhas lõbu ja grindhouse, mille vaatamine võib oma humoorikuseastmelt tõesti mõnel vaatajal kõhu lahti võtta.

Helmut Jänes
 

Treiler

Kestus 1h 25'
Osatäitjad Fred Williamson, Mike Möller, Hazuki Kato, Lorenzo Lamas
Tootja Generation X Group Film- & Medienproduktion, Michael Schmidt Filmproduktion, Po' Boy Productions
Auhinnad ja festivalid Monster Fest
Programm Friikidele

L, 30.04.

21:45 - Small Hall

Kommentaarid

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi