Linastuste ajakava

Kohtumine filmitegijaga

R, 29.04.

Kurjuse kangelased

Los héroes del mal / Hispaania, 2015
Rež: Zoe Berriatúa

15:00

Big Hall

Back Cup`i saare saladus

Vynález zkázy / [], 1958
Rež: Karel Zeman

17:15

Big Hall

Varju all

Under the shadow / Jordaania, Suurbritannia, 2016
Rež: Babak Anvari

19:15

Big Hall

Mèliès lühifilmide võistlusprogramm

Mèliès D`Argent short film competition / [],
Rež:

19:30

Small Hall

Green room

Green room / USA, 2015
Rež: Jeremy Saulnier

21:30

Big Hall

Sünged lood

AS FÁBULAS NEGRAS / Brasiilia, 2015
Rež: Rodrigo Aragao, Petter Baiestorf, Joel Caetano, Josè Mojica Marins

21:45

Small Hall

Terminaator

The Terminator / USA, 1984
Rež: James Cameron

23:30

Big Hall

AAAAAAAAAH!

AAAAAAAAAH! / Suurbritannia, 2015
Rež: Steve Oram

23:45

Small Hall

Lady Terminator

Lady Terminator / Indoneesia, 1989
Rež: Jalil Jackson

01:30

Small Hall

L, 30.04.

Imeline parun Müncchausen

Baron Prásil / [], 1962
Rež: Karel Zeman

12:15

Big Hall

Sorgenfri

Sorgenfri / Taani, 2015
Rež: Bo Mikkelsen

14:00

Big Hall

Eesti anima: Fantaasia fatamorgaana

Eesti anima: Fantaasia fatamorgaana / [],
Rež:

15:30

Small Hall

Kutse

The Invitation / USA, 2015
Rež: Karyn Kusama

16:00

Big Hall

Võistlusvälised lühifilmid

Little Nightmares - Out of Competition / [],
Rež:

17:30

Small Hall

Johnny Frank Garreti viimane sõna

Johnny Frank Garrett`s last word / USA, 2016
Rež: Simon Rumley

18:00

Big Hall

Ülima seksi otsingul

In the search of the ultra-sex / Prantsusmaa, 2015
Rež: Nicolas Charlet, Bruno Cavaine

19:45

Small Hall

Saatana maiuspala

Devils`s Candy / USA, 2015
Rež: Sean Byrne

20:00

Big Hall

Atomic Eden

Atomic Eden / Saksamaa, USA, Ukraina, 2015
Rež: Nico Senter

21:45

Small Hall

Baskin

Baskin / Türgi, 2015
Rež: Can Evrenol

22:00

Big Hall

Ballaad haigest kassist

Cat sick blues / Austraalia, 2015
Rež: Dave Jackson

23:45

Small Hall

Alucarda - Pimeduse tütar

Alucarda, La Hija De Las Tinieblas / Mehhiko, 1977
Rež: Juan L. Moctezuma

00:00

Big Hall

P, 01.05.

Varastatud õhulaev

Ukradená vzducholod / [], 1966
Rež: Karel Zeman

11:30

Small Hall

Schneider Baxi vastu

Schneider vs Bax / Holland, 2015
Rež: Alex van Warmerdam

12:00

Big Hall

Kin-dza-dza!

Kin-dza-dza! / Venemaa, 1986
Rež: Georgi Danelia

13:15

Small Hall

Kullake

Darling / USA, 2015
Rež: Mickey Keating

14:00

Big Hall

Teekond lõunasse

Southbound / USA, 2015
Rež: Roxanne Benjamin, David Bruckner, Patrick Horvath, Radio Silence

15:30

Big Hall

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi